ד"ר וינטראוב הינו בוגר בי"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים, התמחות בילוד וגינקולוגיה בבי"ח שערי-צדק ותת התמחות בתחום הפוריות באוניברסיטת טורונטו בקנדה.

ד"ר וינטראוב שימש בעבר כרופא בכיר באגף נשים ויולדות וביחידת ה- IVF בשערי צדק, ובמסגרת תפקידו ריכז את בדיקות ההידרוסונוגרפיה, והיה למעשה היחיד בארץ המבצע בדיקה זו ברפואה הציבורית. הבדיקה מתבצעת בשלבי הבירור המוקדמים של בעיית פוריות, ומצמצמת את הצורך בבדיקות הכרוכות בחשיפה לקרינה.

ד"ר וינטראוב הינו חבר האגודה הישראלית והאירופאית לפוריות ומשתתף כסוקר מדעי במספר כתבי עת בינלאומיים. הוא קיבל מספר פרסים על עבודות מחקר שביצע ועל הצטיינות בהוראה לסטודנטים לרפואה באוניברסיטה העברית. כיום הוא מרצה בבי"ס לרפואה של אוניברסיטת אריאל בתחום הפוריות.

ד"ר וינטראוב משמש משנת 2017 כמנהל היחידה לפוריות והפריה חוץ גופית (IVF) בבי"ח לניאדו, וכן כמנהל אגף נשים ויולדות. בעבר שימש כסגן המנהל הרפואי של בית החולים. במקביל, הוא מבצע טיפולי הפריה חוץ-גופית ושימור פוריות בבי"ח הרצליה מדיקל סנטר ואסותא ומוכר כמורשה לפוריות ו- IVF בכל קופות החולים.

הוא נכלל ברשימת הרופאים הבכירים היועצים בילוד, גינקולוגיה ופוריות האשה והגבר במסגרת הביטוחים המשלימים של קופ"ח כללית, לאומית ומאוחדת ובביטוחי הבריאות המובילים. במרפאה הפרטית הוא עוסק גם במעקבי הריון ובגינקולוגיה כללית.

יש לך שאלה? אנחנו כאן כדי לסייע לך. ד"ר וינטראוב וצוות המרפאה ילוו אותך כל הדרך לקראת השגת מטרתך – צרו קשר

הידרוסונוגרפיה

תחליף לצילום רחם ללא קרינה

לכתבה
הריון ולידה כנגד כל הסיכויים

כתבה על ניסים רפואיים

לכתבה

"ד"ר וינטראוב, מה ה"אני מאמין" שלך?"

  • אני מאמין שלכל בעיית פוריות יש פתרון כלשהו, גם אם לעיתים הוא מגיע בדרך שונה ממה שצפיתם.
  • אני מאמין שהזמן של המטופלים יקר, והטיפול צריך להתבצע לצד החיים והעיסוקים הרגילים ולא במקומם. לכן אינני דורש מהמטופלים להגיע אלי מדי חודש, ובטח לא לכל מעקב אולטרהסאונד או הזרעה, אא"כ הם מעוניינים בכך. עם זאת, אני מבקש מהמטופלים לפנות זמן וקשב משמעותיים לפגישה הראשונה בינינו, ולבוא עם כל הבדיקות והטיפולים שבידיהם, כדי שאוכל ללמוד עליהם ככל שניתן, לתכנן יחד כיצד ממשיכים, ולוודא שמבינים הכל ומוכנים להמשך התהליך.
  • אני מאמין שברגעים מאתגרים בחייכם יש יתרון ברוגע שמעניקה רפואה אישית, שמשמעותה היא בחירת רופא מטפל אחד שאחראי לכל החלטה ולכל פעולה ניתוחית. אני משתדל להעניק את השרות הזה ככל שניתן.
  • אני מאמין שמרפאת פוריות טובה כוללת גם ליווי אישי ע"י אחות פוריות מוסמכת, מקצועית ובעלת נסיון, העומדת בקשר צמוד עם הרופא מצד אחד ועם המטופלים מהצד השני. בנוסף צוות מנהלי שמטפל בנושאים שאינם רפואיים. שרות זה קיים בכל מרפאותיי.